English
Istorijos įkvėpti
statome ateičiai

Šiuolaikiški miesto istorijos tęsėjai

Esame NT vystytojų komanda "Ilgam": šiuolaikiški miesto istorijos tęsėjai. Tikime, kad namai turi būti ne tik modernūs, patogūs, bet ir savo egzistavimu tęsti mūsų miesto istoriją išsaugant tai, kas brangiausia. 

Mūsų projektai yra tiems, kurie ieško autentikos ir unikalumo, kurie nori kasdien jaustis gyvenantys išskirtinėje vietoje ir išskirtiniuose namuose. 

Siekiame, kad projektuose derėtų kontrastai: renkamės istoriškas ir įdomias lokacijas, bet deriname jas su šiandienos inovacijomis. Suprantame, kad būstas turi leisti gyventi privatų gyvenimą be jokių išorės trikdžių, kurti sąlygas atsipalaiduoti, pailsėti, atrasti džiaugsmą ir išskirtinį įkvėpimą. Esame šiuolaikiški miesto istorijos tęsėjai, galvojantys ir kuriantys ilgam.

Komanda

"Ilgam" komandą vienija ilgametė patirtis, ambicijos ir meilė istorijai bei architektūrai. Nematome projektų kaip sienų ir stogo. Matome juos kaip vietas, kur žmonės kurs gyvenimus, kur tęsis miestų istorijos.

Patys mėgstame išskirtinumą ir suprantame to vertę – ne tik kaip ilgametę investiciją į nekilnojamąjį turtą, bet ir investiciją į savo gyvenimo kokybę. Mums unikalumas ir autentika nėra tik skambūs žodžiai, mums tai – kertinis kriterijus kuriant naujus projektus.

Antanas Bimbiras

NT dirbu 17 metų ir esu vienas iš "Ilgam"  įkūrėjų. Man įdomiausia – procesas: kai iš nieko ar iš kažko seno sukuri visiškai naują, išskirtinį projektą; kad gali prikelti senuosius mūrus naujam gyvenimui ir iš jų padaryti ekskliuzyvinius, prabangius projektus; kad gali kurti ir atkurti miestą, papildyti jo veidą.

Man svarbiausia, kad žmonės, kurie gyvens mūsų projektuose, čia jaustųsi patogiai ir gerai. Žengiame į priekį su inovatyviais sprendimais, siekiame išsaugoti tai, kas istoriškai vertinga, ir suteikti žmogui visas sąlygas jausti ramybę ir harmoniją. Man mano darbe tai – svarbiausia.


Gabija Matonytė-Bimbirienė

Esu "Ilgam" bendrasavininkė ir pardavimų vadovė, NT srityje dirbu ne vienerius metus, rūpinuosi pardavimais, rinkodara ir komunikacija. Esu baigusi ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą, studijų metu įgytas žinias sėkmingai taikau ir dabartiniame versle. Mėgaujuosi dirbdama su ilgalaikiais, apčiuopiamais projektais, o kas gali būti ilgalaikiškiau nei NT objektai? Man svarbiausia yra rasti tai, kas tinkama ir aktualu kiekvienam konkrečiam pirkėjui, pasiūlyti sprendimą, kuris leistų turėti svajonių būstą.

Esu būtent šioje komandoje, nes man svarbu atsakingas požiūris į miestų istoriją: mūsų objektai organiškai integruojasi į miestų architektūrą ir landšaftą, kiekvienas projektas kuriamas taip, kad įsilietų į bendrą miestų vaizdą ir papildytų jų savitumą, tęstų esamą istoriją ir padėtų žmonėms kurti savųjų gyvenimų istorijas.

Kristijonas Matonis

"Ilgam" rūpinuosi teisiniais klausimais, o patirtį nekilnojamojo turto srityje kaupiau dirbdamas advokatų kontorose bei viešajame sektoriuje. Nekilnojamojo turto rinka yra nenuspėjama, sparčiai kintanti ir norint joje išsilaikyti, būtina mokėti keistis kartu su ja. Būtent tai mane žavi ir veda į priekį labiausiai.

O "Ilgam" komandą pasirinkau ne be priežasties – dalykus mes matome panašiai, todėl kartu galime kurti išskirtinius projektus. Mane žavi, kad vystydami savo projektus stengiamės, kad kiekvienas pastatas tęstų miestų istoriją, o klientas taptų ne tik gyventoju, bet ir svarbia miesto dalimi.

Kastytis Žuromskas

Turimą 10 metų patirtį NT rinkoje šiandien pritaikau būdamas "Ilgam" plėtros vadovu. Kompetencijas kaupiau dirbdamas "RE/MAX Lietuva" vadovu, "Profitus" sutelktinio finansavimo pardavimų ir plėtros vadovu, tad puikiai pažįstu NT rinkos dalyvius ir galiu pasiūlyti geriausius sprendimus komandai ir potencialiems klientams.

Valerijus Bezborodyj

Statybų sektoriuje dirbu jau virš 20 metų. Šiuo metu dirbu su „Ilgam“ vystomais projektais ir esu jų vadovas bei techninis statybų prižiūrėtojas.

Pasirinkau dirbti šioje srityje, nes nekilnojamojo turto sektorius visada buvo, yra ir bus perspektyvus. Darbas šioje srityje visada išlieka dinamiškas, įdomus bei verčiantis tobulėti bei gilinti žinias-ar tai būtų užduotis prie kompiuterio, ar statybų aikštelėje, susidūrus su iššūkiais būtina juos išspręsti greitai, kokybiškai, išlaikant aukščiausią kokybę.

Šiame darbe mane labiausiai žavi tai, kad galima idėją iš popieriaus lapo ar vizijos materializuoti į apčiuopiamą ir realizuotą, klientui paruoštą naudoti produktą-nekilnojamojo turto objektą.

Dirbdamas NT srityje vadovaujuosi trimis taisyklėmis: kokybiškas darbas, atsakomybė bei patenkintas klientas.

Projektai

Užupio ložės
Vykdomas

Vilniaus Senamiestis ir Užupis – tai kuo tikriausi meno kūriniai. Sukūrėme Jums namus, kuriuose jaukiai ir patogiai galėsite grožėtis vaizdų bei garsų simfonija visais metų laikais. Tik 16 išskirtinių butų su terasomis ant Vilnelės šlaito esančiame "Užupio ložių" projekte.

Sužinokite daugiau

Totorių sodas
Vykdomas

Gyvenamųjų namų kompleksas "Totorių sodas" – ieškantiems autentiško gyvenimo ir ramybės Senamiesčio širdyje. Kavos puodelis privačiame sode ir Vilniaus istorija dvelkianti aplinka, sukurta išskirtiniam gyvenimui. Tiems, kas ieško balanso tarp aktyvaus gyvenimo miesto centre ir ramybės namuose; tiems, kurie save atranda iš naujo ten, kur įkvepia net sienos.

Sužinokite daugiau

Premium apartamentai Druskininkuose
Planuojamas

Druskininkuose ant Ratnyčėlės upelio kranto radome išskirtinę vietą tiems, kas nori ilsėtis nuosavuose apartamentuose vienoje gražiausių Lietuvos vietų. 17 butų su terasomis, atviru ir uždaru baseinais bei pirčių kompleksu tam, kad galėtumėte pabėgti nuo kasdienybės darbų į energija ir gyvybe alsuojančius Druskininkus ir atrasti naujus energijos šaltinius.

Mūsų partneriai:

© 2024 Ilgam. Visos teisės saugomos
Privatumo politika
Sukurta: Imagine
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau
Sutinku